Kabiny prysznicowe wnękowe

Kabiny prysznicowe wnękowe pozwalają wykorzystać charakterystyczny układ pomieszczenia gdzie trzy ściany są wypłytkowane, a czwartą stanowi zabudowa szklana. Zwykle wymaga to montażu drzwi (samych lub z dodatkowym elementem). Jest to optymalne wykorzystanie przestrzeni dlatego taki typ kabin cieszy się dużą popularnością.

Wszystkie szkła  wykonujemy na wymiar

Niezależnie od wymiarów, zamówienia są realizowane według indywidualnych wytycznych naszych Klientów . Cały proces odbywa się w 3 etapach.

1. W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje, tzn. rodzaj kabiny oraz jej wymiary. W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

2. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

3. Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również profesjonalny montaż.

1. Wycena

2. Wykonanie

3. Dostawa

Kabina prysznicowa w Twojej łazience

Mniejsze wnęki (do 80-90 cm) mogą stanowić drzwi prysznicowe. W takiej wersji tafla szkła hartowanego montowana jest na dwóch zawiasach. W drzwiach znajduje się gałka, a dookoła montowane są uszczelki.

Dla szerszych wnęk (powyżej 90 cm) lub tam gdzie drzwi nie mogą być na pełną szerokość stosuje się zestaw na zasadzie, element stały i drzwi. To rozwiązanie sprawdzi się gdy na ścianie przed kabiną jest umywalka, grzejnik lub inny element uniemożliwiający pełne otwarcie drzwi. Element stały mocowany jest na okuciach punktowych lub listwie. Zazwyczaj wsparty jest też drążkiem stabilizującym u góry.

Drzwi mogą wisieć zarówno na ścianie jak i na elemencie stałym. Podczas pomiaru doradzamy możliwe rozwiązania. 

Najważniejsze informacje

Kabiny prysznicowe wykonywane są ze szkła hartowanego w grubości 8 lub 10 mm, które jest w pełni bezpieczne odporne na uszkodzenia. W ofercie mamy szkła bezbarwne (przezroczyste i matowe) oraz barwione.

Okucia mogą być w chromie (połysk), satynie (inox), czerni lub złocie. 

Nasze realizacje

Wnękę prysznicową można zamknąć nie tylko pojedynczymi drzwiami. W zależności od układu pomieszczenia i szerokości przestrzeni prysznicowej pomożemy Ci dopasować optymalne rozwiązanie. Zachęcamy do przejrzenia galerii naszych realizacji, które prezentują kabiny prysznicowe wnękowe w różnych odsłonach.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.