Zaznacz stronę

Panel kuchenny lacobel. Informacje przed zakupem.

Panel kuchenny lacobel to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą nieco ożywić swoje wnętrze. Powierzchnia szkła pozwala optycznie powiększyć przestrzeń, a szeroka gama kolorystyczna sprawia, że z łatwością można dobrać coś do każdej aranżacji.

Przed zakupem warto zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi szkła lacobel. Jednak jeśli mają Państwo inne pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Można też od razu zapytać o cenę, korzystając z formularza wyceny.

Co to jest lacobel?

Lacobel to szkło typu float, które z jednej strony pokryte jest wysokiej jakości lakierem. Szklane panele lacobel mogą  być wykorzystywane w aranżacji kuchni (jako wypełnienie przestrzeni nad blatem), w łazience, w przestrzeni biurowej i publicznej.

q

Szkło lacobel nie jest hartowane dlatego nie polecamy stosować go przy kuchenkach gazowych.  Dla osób którym zależy by szklane panele były wykonane ze szkła hartownego, polecamy sprawdzić ofertę szkła z grafiką oraz szkła lakierowanego hartowanego.

Spis treści
Pytania i odpowiedzi

Dodatkowe informacje

Pytania i odpowiedzi

Panel kuchenne lacobel

Jaka jest grubość i rozmiar szkła?

Panele szklane lacobel są wykonywane ze szkła o grubości 4 mm.
Tafla z której wycina się szyby ma wymiar 160×255 cm. Cała realizacja może składać się z kilku połączonych elementów. W razie potrzeby wiercimy otwory na gniazdka, kinkiety, armaturę itd.

Czy macie próbnik kolorów by zobaczyć jak kolory wyglądają w rzeczywistości?

Próbnik kolorów lacobel jest do obejrzenia w naszym biurze (Ul. Mogilska 112, Kraków). Przywozimy go też każdorazowo na pomiar, dzięki czemu można zobaczyć jak dany odcień prezentuje się w oświetleniu w Państwa wnętrzu.

Czym różni się paleta Classic i Trendies od Exclusive?

Paleta Classic i Trendies to podstawowa linia produktów, podczas gdy paleta Exclusive to bardziej wyszukana i bogata linia produktów.

Paleta Classic i Trendies oferuje szeroką gamę kolorów i odcieni, w tym zarówno pastelowe, delikatne kolory, jak i intensywne, mocne odcienie. Jest to popularny wybór ze względu na prostotę i wszechstronność. Natomiast paleta Exclusive oferuje odcienie jednolite oraz metaliczne, a także z efektem perłowym lub brokatowym. Dzięki temu zapewnia większą różnorodność i możliwość dostosowania się do różnych stylów i preferencji projektowych.

Ponadto różni je kategoria cenowa – paleta Exclusive jest droższa od Classic i Trendies. Na naszej stronnie możesz sprawdzić wzornik kolorów.

Jak czyścić panele szklane lacobel?

Pielęgnacja szkła lacobel opiera się o stosowanie typowy środków do czyszczenia szklanych powierzchni. Bardzo dobrze sprawdzi się też roztwór wody z octem.

Montaż paneli lacobel

Jak zamontować panele lacobel?

Szkło lacobel montowane jest na specjalnym kleju. W naszej ofercie mamy usługę montażu

Ile trwa montaż paneli lacobel?

Przeważnie montaż paneli trwa od 1-2 godziny.

Zamówienie

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia dla lacobelu wynosi zwykle około 1,5-2 tygodnie.

Jakie są sposoby realizacji zamówienia?
  • ODBIÓR OSOBISTY. Gotowe szkło można odebrać z siedziby naszej firmy (ul. Mogilska 112, 31-445 Kraków).
  • KURIER.  Przesyłka jest wysyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej w bezpiecznie zapakowanych paczkach. 
  • DOSTAWA.  Na terenie Krakowa i okolic (do 100km) Opcja korzystniejsza cenowo niż wysyłka.
  • DOSTAWA Z MONTAŻEM. To rekomendowana przez nas opcja. Gwarantujemy profesjonalną usługę pomiaru i montażu. Szkło na miejsce jest dostarczane przez naszą ekipę. 

Panel kuchenny lacobel – dodatkowe informacje

Co zamiast lacobel w kuchni?

Wybierając szklane panele mamy trzy opcje – lacobel, szkło z grafiką oraz szkło laminowane hartowane. Z tej listy tylko lacobel nie jest szkłem hartowanym, co czyni go najbardziej podatnym na uszkodzenia i ewentualne pęknięcia. Mimo, że jest to najtańsza opcja zachęcamy do wzięcia pod uwagę szkła hartowanego. Najbardziej atrakcyjną opcją są szklane panele z grafiką, ze względu na możliwość wyboru dowolnego zdjęcia, która znajdzie się na szkle.

Sprawdź nasze ralizacje
Jeśli zdecydują się Państwo na zakup zachęcamy do sprawdzenia wzornika dostępnych kolorów. Na przykładowych realizacjach można sprawdzić jak dany odcień prezentuje się w rzeczywistości.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.