Panel kuchenny lacobel. Informacje przed zakupem.

Panel kuchenny lacobel to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą nieco ożywić swoje wnętrze. Powierzchnia szkła pozwala optycznie powiększyć przestrzeń, a szeroka gama kolorystyczna sprawia, że z łatwością można dobrać coś do każdej aranżacji.

Przed zakupem warto zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi szkła lacobel. Jednak jeśli mają Państwo inne pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Można też od razu zapytać o cenę, korzystając z arkusza wyceny.

Lacobel Kolory Paleta Kolorow Krakow - Panel kuchenny lacobel. Informacje przed zakupem

NASZA OFERTA

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup zachęcamy do sprawdzenia wzornika dostępnych kolorów. Na przykładowych realizacjach można sprawdzić jak dany odcień prezentuje się w rzeczywistości.

Co to jest lacobel?

Lacobel to szkło typu float, które z jednej strony pokryte jest wysokiej jakości lakierem. Nie jest ono hartowane dlatego nie polecamy stosować go przy kuchenkach gazowych. 

Szklane panele lacobel mogą  być wykorzystywane w aranżacji kuchni (jako wypełnienie przestrzeni nad blatem), w łazience, w przestrzeni biurowej i publicznej.

Lacobel Na Wymiar 4006 Fuksja - Panel kuchenny lacobel. Informacje przed zakupem

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia dla lacobelu wynosi zwykle około 1,5-2 tygodnie.

Montaż

Szkło lacobel montowane jest na specjalnym kleju. W naszej ofercie mamy usługę montażu

Grubość i rozmiary szkła

Panele szklane lacobel są wykonywane ze szkła o grubości 4 mm.
Tafla z której wycina się szyby ma wymiar 160x255 cm. Cała realizacja może składać się z kilku połączonych elementów. W razie potrzeby wiercimy otwory na gniazdka, kinkiety, armaturę itd.

Sposoby dostawy

  • ODBIÓR OSOBISTY. Gotowe szkło można odebrać z siedziby naszej firmy (ul. Mogilska 112, 31-445 Kraków).
  • KURIER.  Przesyłka jest wysyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej w bezpiecznie zapakowanych paczkach. 
  • DOSTAWA Z MONTAŻEM. To rekomendowana przez nas opcja. Gwarantujemy profesjonalną usługę pomiaru i montażu. Szkło na miejsce jest dostarczane przez naszą ekipę. 

Czyszczenie szkła

Pielęgnacja szkła lacobel opiera się o stosowanie typowy środków do czyszczenia szklanych powierzchni. Bardzo dobrze sprawdzi się też roztwór wody z octem.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This