Panel kuchenny lacobel. Informacje przed zakupem.

Panel kuchenny lacobel to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą nieco ożywić swoje wnętrze. Powierzchnia szkła pozwala optycznie powiększyć przestrzeń, a szeroka gama kolorystyczna sprawia, że z łatwością można dobrać coś do każdej aranżacji.

Przed zakupem warto zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi szkła lacobel. Jednak jeśli mają Państwo inne pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Można też od razu zapytać o cenę, korzystając z arkusza wyceny.

NASZA OFERTA

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup zachęcamy do sprawdzenia wzornika dostępnych kolorów. Na przykładowych realizacjach można sprawdzić jak dany odcień prezentuje się w rzeczywistości.

Co to jest lacobel?

Lacobel to szkło typu float, które z jednej strony pokryte jest wysokiej jakości lakierem. Szklane panele lacobel mogą  być wykorzystywane w aranżacji kuchni (jako wypełnienie przestrzeni nad blatem), w łazience, w przestrzeni biurowej i publicznej.

q

Szkło lacobel nie jest hartowane dlatego nie polecamy stosować go przy kuchenkach gazowych.  Dla osób którym zależy by szklane panele były wykonane ze szkła hartownego, polecamy sprawdzić ofertę szkła z grafiką oraz szkła lakierowanego hartowanego.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia dla lacobelu wynosi zwykle około 1,5-2 tygodnie.

Montaż

Szkło lacobel montowane jest na specjalnym kleju. W naszej ofercie mamy usługę montażu

Grubość i rozmiary szkła

Panele szklane lacobel są wykonywane ze szkła o grubości 4 mm.
Tafla z której wycina się szyby ma wymiar 160×255 cm. Cała realizacja może składać się z kilku połączonych elementów. W razie potrzeby wiercimy otwory na gniazdka, kinkiety, armaturę itd.

Sposoby dostawy

  • ODBIÓR OSOBISTY. Gotowe szkło można odebrać z siedziby naszej firmy (ul. Mogilska 112, 31-445 Kraków).
  • KURIER.  Przesyłka jest wysyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej w bezpiecznie zapakowanych paczkach. 
  • DOSTAWA Z MONTAŻEM. To rekomendowana przez nas opcja. Gwarantujemy profesjonalną usługę pomiaru i montażu. Szkło na miejsce jest dostarczane przez naszą ekipę. 

Czyszczenie szkła

Pielęgnacja szkła lacobel opiera się o stosowanie typowy środków do czyszczenia szklanych powierzchni. Bardzo dobrze sprawdzi się też roztwór wody z octem.

Czym różni się paleta Clearvision od Standard?

Paleta Standard od palety Clearvision różni się rodzajem szkła bazowego. W przypadku palety Standard jest to float, czyli klasyczne szkło, które wykorzystywane jest w oknach. Ma ono lekko zielonkawe zabarwienie. Nie widać tego przy większości kolorów, ale dla odcieni metalizowanych lub bieli, byłoby to widoczne. Dlatego stosuje się szkło Optiwhite, które występuje w palecie Clearvision.
Ponadto różni je kategoria cenowa – paleta Clearvision jest droższa od Standard. Zapraszamy do wyceny.

Czy mają Państwo próbnik kolorów by zobaczyć jak kolory wyglądają w rzeczywistości?

Próbnik kolorów lacobel jest do obejrzenia w naszym biurze (Ul. Mogilska 112, Kraków). Przywozimy go też każdorazowo na pomiar, dzięki czemu można zobaczyć jak dany odcień prezentuje się w oświetleniu w Państwa wnętrzu.

Zadaj swoje pytanie

Jeśli powyżej nie ma odpowiedzi na interesujące Cię pytanie – napisz je poniżej.

Ładowanie formularza...

Na podany adres otrzymasz odpowiedź

* Wymagane

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.