Zaznacz stronę

Szkło do wnętrz komercyjnych

Szkło do wnętrz komercyjnych, które najczęściej jest wybierane przez naszych klientów to lustra, drzwi i zabudowy szklane, a także szkło z grafiką. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż poza szerokim asortymentem gwarantujemy korzystne ceny oraz usługę profesjonalnego pomiaru i montażu.

Kompleksowa obsługa

Oprócz realizacji w budynkach mieszkalnych zajmujemy się również obsługą inwestycji komercyjnych. Do grona naszych klientów należą: galerie handlowe, hotele i apartamenty na wynajem, publiczne i niepubliczne ośrodki zdrowia, biurowce i siedziby firm, siłownie, szkoły tańca i fitness. Służymy Państwu naszym doświadczeniem i w razie pytań zapraszamy do kontaktu

Planując aranżację lub remont obiektu o charakterze komercyjnym należy z dbałością podchodzić do wyboru materiałów i elementów dekoracyjnych, gdyż wygląd wnętrza wpływa na ocenę danego miejsca. Oferujemy szeroki asortyment szkła i chętnie możemy pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań. Zajmujemy się bezpośrednio obróbką szkła, co umożliwia nam zachowanie krótkich terminów nawet w przypadku dużych zamówień. Nasze realizacje wykonujemy w ścisłej współpracy z inwestorami, architektami i firmami budowlanymi. Zapewniamy transport, jak również montaż.

Nasza oferta:

5

Lustra na wymiar

5

Szkło z grafiką

5

Lacobel

5

Zabudowy szklane

5

Balustrady szklane

5

Szklane drzwi

5

Obudowy wind

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Mamy duże doświadczenie w realizacji kompleksowych zamówień, w które mogą obejmować różne rodzaje szkła.

W przypadku większych zamówień możliwe są rabaty.

Poznaj naszą ofertę

Sprawdź jak szkło do wnętrz komercyjnych prezentuje się na przykładowych realizacjach!

Lustra na wymiar

Lustra to element dekoracyjny często wykorzystywany w branży HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie), ale także w sklepach oraz salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Szkło do wnętrz komercyjnych musi być dobrze dopasowane do aranżacji lub odpowiadać wizji przygotowanej przez projektanta, dlatego warto wybierać lustra na wymiar. Nasza firma zapewnia wybór obróbki krawędzi, profesjonalny pomiar i montaż. Warto też wspomnieć, że lustro może mieć nietypowe kształty oraz posiadać wycięcia np. na kontakty.

Szkło z grafiką

Coraz częściej w obiektach publicznych stawia się na nowoczesny, minimalistyczny design. Szklane panele pozwalają pomóc uzyskać taki efekt. Dodatkowym atutem jest możliwość doboru grafiki, która będzie odpowiadać profilowi działalności. W ten sposób można też estetycznie przedstawić ważne informacje dotyczące firmy – na szklanym panelu można nadrukować np. logo firmy lub hasło reklamowe.

Szkło lacobel

Estetyczny wygląd, szeroka paleta kolorów oraz duże możliwości w zakresie zastosowania sprawiają, że lacobel jest coraz chętniej wykorzystywany we wnętrzach komercyjnych. To barwione szkło świetnie sprawdza się w przestrzeniach biurowych, gdzie jego połyskująca tafla bardzo dobrze wpisuje się w nowoczesny design. Z powodzeniem można też je wykorzystać w gabinetach lekarskich, gdzie wygląd wnętrza wpływa na poczucie komfortu pacjentów.

Zabudowy szklane

Ścianki szklane to rozwiązanie chętnie wykorzystywane w przestrzeniach biurowych, salach konferencyjnych i urzędach. Ścianka całoszklana pozwala w optymalny sposób podzielić przestrzeń, a przy tym ją wizualnie wyeksponować. Mimo, że wygospodarowana w ten sposób powierzchnia, może być niewielka to wykorzystanie transparentnego szkła niweluje ten efekt. Ponadto jest to rozwiązanie bezpieczne i odporne na uszkodzenia.

Balustrady szklane

W przestrzeniach biurowych i publicznych często stawia się na nowoczesny i oszczędny design. Dzięki wykorzystaniu szklanej balustrady schody nabierają bardziej reprezentacyjnego charakteru. Dzięki temu, że przepuszczają światło wnętrze staje się bardziej przestronne. Balustrady są wykonywane z bezpiecznego szkła o grubości 2×4 mm lub 2×6 mm dla wypełnień lub 2×6 2×8 mm dla balustrad samonośnych.

Szklane drzwi

Szklane drzwi pozwalają podkreślić nowoczesny charakter aranżacji, dlatego chętnie są wykorzystywane w biurach. Drzwi transparentne doświetlają dodatkowo wnętrze oraz pozwalają zachować kontakt wzrokowy z osobami z drugiego pomieszczenia. Jeśli zależy nam na większej prywatności można wybrać wersję ze szkłem matowym. W naszej ofercie mamy drzwi w futrynie, bez futryny, przesuwne, dwudrzwiowe, a także z grafiką.

Obudowy i lustra do wind

Wykonujemy nowoczesne obudowy wind ze szkła hartowanego. Wykorzystanie tego materiały zapewnia estetyczny wygląd i łatwość utrzymania w czystości.  W swoim portfolio prac mamy kilka takich realizacji i zachęcamy do ich przejrzenia. Można wybrać szkło kolorowe lub zdecydować się na klasyczne rozwiązanie. Chętnie pomagamy w wyborze oraz współpracujemy z architektami.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.