Zaznacz stronę

Obrazy na szkle na wymiar

Nowoczesne obrazy na szkle to uniwersalna ozdoba, która może odmienić każde wnętrze. Można je wykorzystać w sypialni, kuchni lub salonie. Kolorowe grafiki dzięki tafli szkła nabierają doatkowy wymiar. Sposób wykonania nadruku sprawia, że takie obrazy są często określane jako „zdjęcie w szkle’.

Wzory

Galeria inspiracji

Szklane obrazy – wzory

Limit dla liczby wzorów szklanych obrazów stanowi tylko nasza wyobraźnia. Można postawić na kwiaty, lub krajobrazy, widok z ulubionego miasta, krajobraz górski lub zdjęcie pupila.

p

Zapewniamy wybrane zdjęcie

Dla naszych klientów zapewniamy zdjęcia z bazy Adobe Stock (Fotolia). Można również użyć fotgrafii z własnych zasobów. 

Obrazy Na Szkle Wzory

Obrazy na szkle pionowe

Wykonujemy szklane obrazy o dowolnym wymiarze i kształcie. Pionowy szklany obraz będzie dobrze prezentował się w holu lub biurze. Taka ozdoba to świetny sposób by podkreślić nowoczesny styl wnętrza.

Szklo Hartowane Krakow 1
Szklany Obraz Na Wymiar

Obrazy szklane podkreślą nowoczesny styl wnętrza. Zamów z wysyłką!

Obrazy na szkle do salonu

Grafika nadrukowana na szkle gwarantuje żywe kolory, co tworzy niezwykłe efekt. Szczególnie zachywcająco w tej formie prezentują się krajobrazy. Może to być wyjątkowa dekoracja do nowoczesnego salonu. Obraz szklany może zostać naklejony bezpośrednio na ścianę lub oprawiony w ramę i zawieszony na hakach.

Obrazy Na Szkle Do Salonu Krakow

Galeria

Nowoczesne obrazy na szkle mogą zostać wykorzystane jako ozodoba salonu, holu lub biura. Galeria naszych realizacji pokazuje różne wykorzystanie tej efektownej dekoracji.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.