Zaznacz stronę

Lacobel w kuchni - odcienie brązu i beżu

Zarówno beż, jak i brąz to neutralne kolory, które stanowią dobrą bazę do stworzenia nowoczesnej, ale także bardziej klasycznej aranżacji. Lacobel w kuchni o takich odcieniach sprawia, że wnętrze staje się przytulne i eleganckie.

Dostępne odcienie

Odcienie z palety brązów i beży są na tyle uniwersalne, że łatwo dopasować do nich dodatki i pozostałe elementy aranżacji. Sprawdzonym rozwiązaniem, dzięki któremu lacobel w kuchni będzie prezentował się jeszcze lepiej jest połączenie go z drewnem (np. w postaci blatów) oraz z lekko kontrastującym kolorem, który zapobiegnie ewentualnej monotonii.

 Jasny beż (1015) jest bardzo subtelny i delikatny. Interesującą opcją jest kolor brunatny metaliczny (0627) – nie jest za ciemny, ani za jasny, a przy tym wyróżnia się intrygującym odcieniem. Dla osób szukających brązowych, ziemistych tonacji, mamy do zaoferowania trzy kolory – jasny brąz (1236), klasyczny brąz (2230) oraz brąz naturalny (7013).

Lacobel brązowy i beżowy – realizacje

Poniższy przegląd dostępnych odcieni z palety brązów i beży pozwala sprawdzić jak lacobel w kuchni prezentuje się w różnych aranżacjach.

1015

Jasny beż

JASNY BEŻ

To neutralny kolor, który w łatwy sposób pozwala zaaranżować przestrzeń. Wybierając taki panel szklany można liczyć się z tym, że nie trudno będzie dopasować odpowiednie meble i dodatki. Jasny beż jest niezwykle uniwersalny i sprawdzi się w wielu aranżacjach, zarówno tych nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych.

 

1236

Jasny brąz

JASNY BRĄZ

Jest to kolor ani nie za ciemny, ani nie za jasny. Brąz zwykle kojarzony jest z materiałem jakim jest drewno i właśnie w jego towarzystwie lacobel 1236 prezentuje się naprawdę dobrze. Dla zachowania kontrastu warto wykorzystać też jakiś jaśniejszy kolor, który sprawi, że wnętrze będzie wyglądać jeszcze bardziej przytulnie.

 

2230

Klasyczny brąz

KLASYCZNY BRĄZ

Klasyczne kolory takie jak biel, szarość, brąz zapewniają pewne bezpieczeństwo jeśli chodzi o aranżacje wnętrz. Łatwo dobrać do nich różne elementy aranżacji, a przypadku monotonii, wnętrze można dodatkowo ożywić dodatkami. 2230 Klasyczny brąz to ciemny kolor, który w kuchni pięknie prezentuje się w towarzystwie białych frontów.

 

7013

Brąz naturalny

NATURALNY BRĄZ

Opcja dla osób, które nie boją się ciemnych, choć klasycznych odcieni. Brąz jest też dobrym wyborem ze względu na to, że dobrze komponuje się z innymi kolorami. Warto jednak dla kontrastu pomyśleć o wykorzystaniu jakiś jaśniejszych elementów. Istotne jest też to, że chociaż to ciemny odcień, szklany panel odbijając światło wciąż pozwala optycznie powiększyć przestrzeń.

 

0627

Brunatny metaliczny

METALICZNY BRUNATNY

Intrygujący kolor, który szczególnie można docenić, gdy od szklanej tafli odbija się światło. Lacobel takim odcieniu potrafi subtelnie wpasować się w daną aranżację, nadając jej przy tym eleganckiego szyku. Warto wybrać go jako element kuchennego wnętrza, bo tak nieoczywisty odcień będzie świetnie prezentował się różnych kombinacjach kolorystycznych.

 

Alternatywa dla brązowego lacobelu

Jeżeli żaden z dostępnych odcieni lacobelu nie spełnił Państwa oczekiwań, polecamy sprawdzić ofertę szkła z grafiką. Możliwość wyboru dowolnego motywu pozwala wybrać odpowiednią kombinację kolorystyczną.

Jednym z motywów, który szybko można skojarzyć z kolorem brązowym jest kawa. Zwłaszcza jej ziarna, które przedstawione na szklanej tafli ujawniają całą gamę odcieni tego koloru. Dlatego jeżeli szukają Państwo, czegoś co jeszcze bardziej urozmaici wnętrze, proponujemy zamiast lacobel wybrać szkło z grafiką.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.