Zaznacz stronę

Kabina przesuwna na wymiar

Kabina przesuwna to praktyczna rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Drzwi otwierane wahadłowo wymagają odpowiedniej przestrzeni natomiast to rozwiązanie sprawdzi się dobrze nawet w bardzo małych łazienkach.

Typy kabin przesuwnych

Zalety kabiny

Informacje przed zakupem

Typy kabiny przesuwnej

Każda łazienka jest inna, dlatego oferujemy kabiny przesuwne, które są projektowane i wykonane na indywidualne zamówienie.
Wyróżniamy różne typy kabin prysznicowych: narożne, przyścienne, wnękowe, co umożliwia optymalne dostosowanie najlepszego rozwiązania do dostępnej przestrzeni i aranżacji

Kabina przesuwna we wnęce

Kabiny przesuwne we wnęce to doskonałe rozwiązanie dla łazienek, które posiadają wydzieloną przestrzeń na prysznic. Zaprojektowane są tak, aby idealnie pasować do istniejącej wnęki, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Kabina przesuwna z ukrytym system rolek

W tym rodzaju kabin przesuwne rolki, po których przesuwają się drzwi, są ukryte w górnej części kabiny. Dzięki temu systemowi kabina prezentuje się bardzo elegancko i minimalistycznie, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu czystości. Ten rodzaj kabin przesuwnych doskonale sprawdza się w nowoczesnych łazienkach, gdzie dba się o każdy detal i estetykę.

Kabina Przesuwna Cechy

Subtelny wygląd

Kabina przesuwna narożna

Kabiny przesuwne narożne są idealnym rozwiązaniem dla łazienek o kształcie prostokątnym lub kwadratowym, gdzie przestrzeń na prysznic znajduje się w narożniku pomieszczenia. Chętnie wybierane w małych łazienkach, gdzie może brakować miejsca na uchylne drzwi.

Wygoda i oszczędność miejsca

Każda łazienka jest inna, dlatego oferujemy kabiny przesuwne, które są projektowane i wykonane na indywidualne zamówienie.

Czarna Kabina Przesuwna Loft
N

Oszczędność miejsca

Warto postawić na drzwi przesuwne w przypadku pomieszczeń o ograniczonej powierzchni. Takie rozwiązanie zapewnia swobodę aranżacji, a także optymalną organizację dostępnej przestrzeni.

N

Bez rozchlapywania

Konstrukcja takiej kabiny zapewnia ściekanie wody po jej ściankach, bez jej wyciekania po otwarciu drzwi.

N

Bez brodzika

 Warto też zwrócić uwagę, że kabina przesuwna, może występować w wersji bez brodzika. Takie rozwiązanie stanowi połączenie komfortu użytkowania z aktualnymi trendami.

Profesjonalny montaż – Kraków i okolice

Skorzystaj z naszego doświadczenia  w bezpiecznym transporcie i solidnym montażu szkła. Wykonujemy realizacje prywatne i komercyjne.
Zapraszamy do współpracy!

Montaż Małopolska

Tysiące realizacji

Mojeszklo Samochod Dostawa

Warto wiedzieć przed zakupem

układ

Kabina może mieć jedno lub dwa skrzydła rozsuwane.
Minimalna sugerowana szerokość wnęki kabinowej to 120 cm, a maksymalna 180 cm.

STYL

Do produkcji wykorzystywane jest szkło hartowane 8mm. Może być bezbarwne, matowe lub barwione w masie.

Standardowe okucia są w kolorze chrom. Można zdecydować się też na wariant w kolorze czarnym, białym lub złotym. Istnieje również możliwość zalakierowania okuć na dowolny wybrany kolor.

Proces realizacji zamówienia

Kabina wykonywana jest według Państwa indywidualnych wytycznych, a proces realizacji można opisać w 3 następujących korkach:

Wycena

Aby otrzymać wycenę prosimy o przesłanie potrzebnych informacji, tzn. rodzaj kabiny oraz jej wymiary.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Odbiór, wysyłka lub montaż

Gotową kabinę można odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy ją dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.