Zaznacz stronę

Kabina przesuwna na wymiar

Kabina przesuwna to praktyczna rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Drzwi otwierane wahadłowo wymagają odpowiedniej przestrzeni natomiast to rozwiązanie sprawdzi się dobrze nawet w bardzo małych łazienkach.

Wygoda i oszczędność miejsca

Wyróżniamy różne typy kabin prysznicowych: narożne, przyścienne, wnękowe, co umożliwia optymalne dostosowanie najlepszego rozwiązania do dostępnej przestrzeni i aranżacji. Równie istotną kwestią jest dobór odpowiednich drzwi.

Warto postawić na drzwi przesuwne w przypadku pomieszczeń o ograniczonej powierzchni. Takie rozwiązanie zapewnia swobodę aranżacji, a także optymalną organizację dostępnej przestrzeni.

Konstrukcja takiej kabiny zapewnia ściekanie wody po jej ściankach, bez jej wyciekania po otwarciu drzwi.

Warto też zwrócić uwagę, że kabina przesuwna, może występować w wersji bez brodzika. Takie rozwiązanie stanowi połączenie komfortu użytkowania z aktualnymi trendami.

Najważniejsze informacje

  • Kabina może mieć jedno lub dwa skrzydła rozsuwane.
  • Okucia mogą być w kolorze czarnym.
  • Drzwi przesuwne mogą zostać zamontowane zarówno w kabinie wnękowej, jak i narożnej.
  • Minimalna sugerowana szerokość zabudowy to 120 cm, a maksymalna 180 cm.
  • Do produkcji wykorzystywane jest szkło hartowane 8mm. Może być bezbarwne, matowe lub barwione w masie.

Proces realizacji zamówienia

Kabina wykonywana jest według Państwa indywidualnych wytycznych, a proces realizacji można opisać w 3 następujących korkach:

Wycena

Aby otrzymać wycenę prosimy o przesłanie potrzebnych informacji, tzn. rodzaj kabiny oraz jej wymiary.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Odbiór lub montaż

Gotową kabinę można odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy ją dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Nasze realizacje

Blat szklany na wymiar może mieć różne zastosowania -pełnić funkcję niezależnego blatu lub jego osłony, zdobić stół w salonie lub stoliczek nocny. Poniżej kilka przykładowych realizacji.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.