Zaznacz stronę

Lustra na całą ścianę

Lustro na całą ścianę to rozwiązanie, które sprawia, że pomieszczenie wydaje się dużo większe niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo wnętrze nabiera głębi i wygląda niezwykle efektownie.

Podstawowe informacje

Lustro w zależności od pomieszczenia

Drzwi z lustrem

Lustro Na Klatce Schodowej

Duże lustro – większa przestrzeń

Mając do dyspozycji niewielkie pomieszczenie trudno jest je odpowiednio zaaranżować by wydawało się większe. Jedynym z przydatnych trików jest wykorzystanie lustra, które dzięki odbiciu dodaje wnętrzu dodatkowy wymiar.

0

Maksymalne wymiary

Największy wymiar pojedynczej tafli lustra ma 225x320cm, jednak zazwyczaj montażowo wymiar nie przekracza 150x250cm.

Z

Wykończenie lustra

Do wyboru są różne opcje obróbki krawędzi: faza, szlif.
W razie potrzeby wykonujemy otwory np. na gniazdka lub kinkiety.

Chcesz sprawdzić jaka jest cena lustra na całą ścianę?
Kliknij, aby przejść do wyceny!

Nie wiesz jakie lustro wybrać? Dowiedz się więcej!

Lustro na całą ścianę – możliwości

Duże lustro na ścianę można wykorzystać na różne sposoby. By w ten efektowny sposób można powiększyć przestrzeń, a także sprawić, że wnętrze będzie ciekawsze i bardziej jasne. Poniżej przykłady naszych realizacji podzielone na kategorie.

Lustro Industrialne Loftowe

Do przedpokoju

Duże lustro od podłogi do sufitu to rozwiązanie chętnie wykorzystywane w przedpokoju. Znakomicie sprawdza się ze względów praktycznych, gdyż bez problemu może przejrzeć się w nim nawet bardzo wysoka osoba. W korytarzu oraz przedpokoju może nie być wystarczająco dużo miejsca na dodatkowe elementy dekoracyjne. Co więcej, do tych wnętrz często nie dociera wiele słonecznego światła, dlatego lustro nie tylko rozświetli tą przestrzeń, a także będzie dodatkową ozdobą.

Galeria. Zobacz

Do salonu

Lustro na całą ścianę do salonu to niebanalna ozdoba, która sprawi, że wnętrze będzie wydawało się większe. Jeśli pokój jest niewielki i jest w nim sporo mebli, to może być dobry sposób, by dodać aranżacji lekkości. Takie duże lustro też bardzo dobrze sprawdzi się we wnętrzach w stylu glamour.

Galeria. Zobacz →

Duze Lustro Przy Wannie

Do łazienki

Chociaż lustro w łazience zwykle montuje się nad umywalką, nic nie stoi na przeszkodzie by bardziej kreatywnie podejść do wykorzystania tej praktycznej ozdoby. Ściana z luster np. umieszczona za wanną sprawia, że wnętrze wygląda niczym z salonu SPA. Łazienka z lustrem na całą ścianę potarfi z pewnością zachwycić!

Galeria. Zobacz
Lustra Dekoracyjne Do Salonu SPA

Realizacje komercyjne

Ścianę z luster można z powodzeniem wykorzystywać w aranżacjach wnętrz komercyjnych, np. w sklepach, restauracjach czy hotelach. Takie rozwiązanie sprawia, że przestrzeń wygląda elegancko i efektownie. Lustra zajmujące powierzchnie całej ściany są też bardzo często spotykane w salach fitness oraz siłowniach (zobacz więcej).

Galeria. Zobacz →

Ściana z lustra z drzwiami

Lustrzaną taflą mogą zostać również pokryte drzwi, co w połączeniu ze ścianą z luster stanowi spójną, efektowną całość. Drzwi z lustrem zwykle są przesuwne i najcześciej wykorzystywane jako drzwi do szafy lub garderoby. Jednak równie dobrze można je wykorzystać jako element aranżacji w salonie lub przedpokoju.

Lustrzana Sciana Z Drzwiami
Lustro Na Cala Sciane Przedpokoj
Lustrzana Sciana Na Wymiar
Drzwi Z Lustrem

Galeria

Lustra na całą ścianę do przedpokoju

Duże lustro do salonu

Lustrzana ściana w łazience

Realizacje komercyjne

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.