Szkło na ścianę - napoje

Szkło na ścianę daje nieograniczone możliwości w kwestii wyboru motywu. Filiżanka kawy, herbaty lub innego ulubionego napoju przedstawiona na szkle, nada Twojej kuchni unikalnego charakteru.

Jeżeli chcesz sprawdzić cenę szklanych paneli kliknij w link, następnie podaj wymiary i ewentualne wycięcia by otrzymać wycenę.

Grafika na szkle z motywem napojów

Odpowiednio dobrane szkło na ścianę w kuchni może pomóc się obudzić, działać relaksująco lub motywować do tego, aby zadbać o swoje zdrowie i jak najlepsze samopoczucie. Dokładnie tak działają panele dekoracyjne, na których widnieją napoje: kawa, trunki czy soki.

Napoje to temat na tyle uniwersalny, że ukazujące je panele sprawdzą się zarówno w kuchni w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Kolory takich płyt szklanych są zwykle ciepłe, chociaż zdarzają się wyjątki.

Wiele osób w godzinach porannych dochodzi do siebie dopiero po wypiciu przynajmniej kilku łyków kawy. Może jednak istnieje szansa na to, aby obudzić się w przyjemny sposób jeszcze wcześniej? Na pewno warto zamówić szkło ozdobne, dzięki któremu kuchnia będzie przyciągała nie tylko aromatem kawy, ale również widokiem jej ziaren – spadających z góry lub ułożonych jedno przy drugim. Biorąc pod uwagę, że takie panele są raczej ciemne, najlepiej zestawić je z jasnymi meblami.

Żeby podkreślić nieco ekstrawagancki charakter kuchni, która jest jednocześnie urządzona w niezwykle przemyślany i gustowny sposób, warto zamówić odpowiednie szkło na ścianę. Chociażby takie, na którym znajduje się zdjęcie ekskluzywnego alkoholu, może to być np. kieliszek z koniakiem. Z kolei, aby wprowadzić do kuchni element rozrywkowy, można zamontować na ścianie szklane panele przedstawiające kilka kieliszków z paroma gatunkami trunków (jak na zdjęciu powyżej). Taka różnorodność ożywi każde wnętrze.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wszystkie szkła wykonujemy na wymiar

Zdjęcie może być własne lub ze strony Adobe Stock. Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje.
W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Projekt graficzny i zdjęcie

Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia ze zbiorów Adobe Stock.

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również usługę montażu.

Najważniejsze informacje

  • Grafiki wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.
  • Nadruk może być wykonany na szkle zwykłym lub Optiwhite. Ten drugi rodzaj będziemy sugerowali tam gdzie grafika ma dużo bieli lub jasnych odcieni. Różnica wynika z faktu, że na zwykłym szkle nadrukowanym jasnym kolorem lub bielą, widoczna jest lekko zielonkawa barwa szkła. Optiwhite ma ten efekt znacząco zredukowany.
  • W szkle możemy wykonać otwory na gniazdka i inne wycięcia np parapet, geberit itd. Wycięcia są wykonywane na profesjonalnym centrum numerycznym. Na gniazdka wiercimy otwory i cały mechanizm gniazdka jest zdejmowany i ponownie montowany na szkle przez naszą ekipę.

Nasze realizacje

Szkło na ścianę może stanowić naprawdę atrakcyjną oraz oryginalną dekorację każdego wnętrza, tym bardziej, że do wyboru jest wiele ciekawych opcji. Bez wątpienia temat jakim są napoje podkreśla charakter pomieszczenia jakim jest kuchnia. Z pewnością będzie interesującą opcją dla wszystkich miłośników kawy, gdyż grafika z tym motywem wygląda niezwykle atrakcyjnie.
Zapraszamy do przejrzenia galerii naszych realizacji!

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.