Zaznacz stronę

Szkło na ścianę - napoje

Szkło na ścianę daje nieograniczone możliwości w kwestii wyboru motywu. Filiżanka kawy, herbaty lub innego ulubionego napoju przedstawiona na szkle, nada Twojej kuchni unikalnego charakteru.

Popularne wzory

Galeria realizacji

Grafika na szkle z motywem napojów

Odpowiednio dobrane szkło na ścianę w kuchni może pomóc się obudzić, działać relaksująco lub motywować do tego, aby zadbać o swoje zdrowie i jak najlepsze samopoczucie. Dokładnie tak działają panele dekoracyjne, na których widnieją napoje: kawa, trunki czy soki.

Szklo Ozdobne Na Sciane Kawa

Ziarna kawy

Wiele osób w godzinach porannych dochodzi do siebie dopiero po wypiciu przynajmniej kilku łyków kawy. Może istnieje szansa na to, aby obudzić się w przyjemny sposób jeszcze wcześniej? Na pewno warto zamówić szkło ozdobne, dzięki któremu kuchnia będzie przyciągała nie tylko aromatem kawy, ale również widokiem jej ziaren.

Szklo Z Grafika Filizanka Kawy

Filiżanka kawy

Kolejna propozycja dla kawoszy to szkło na ścianę ze zdjęciem tego pobudzającego napoju. Dużą popularnością cieszy się przedstawienie kawy w białej filiżance w różnych konfigurachach – na białym tle, w towarzystwie ziaren kawy lub z rozpryskującym się ze środka napojem.

Szklo Na Sciane Do Kuchni Beczka Wino

Wino

Butelka lub kieliszek wina na szkle stanowi atrakcyjny element aranżacji. Może być wykorzystane nie tylko w kuchni nad blatem, ale jako dekoracja w sklepie z winami lub w prywatnej piwniczce na wino. Ten trunek stanowi często dodatek do wykwintnych posiłków, więc taki panel z pewnością podziała na wyobraźnię.

Szklo Na Sciane Napoje

Drinki / kieliszki

Żeby podkreślić nieco ekstrawagancki charakter kuchni, która jest jednocześnie urządzona w niezwykle przemyślany i gustowny sposób, warto zamówić odpowiednie szkło na ścianę. Chociażby takie, na którym znajduje się zdjęcie ekskluzywnego alkoholu, może to być np. kieliszek z koniakiem. Z kolei, aby wprowadzić do kuchni element rozrywkowy, można zamontować na ścianie szklane panele przedstawiające kilka kieliszków z paroma gatunkami trunków. Taka różnorodność ożywi każde wnętrze.

Stwórz swoją wizualizację!

Wybieraj spośród 11 kategorii

Chcesz sprawdzić jak wzór będzie wyglądał z danym kolorem frontów i blatu? Szybką wizualizację możesz zrobić na naszej stronie!

Do wyboru jest nie tylko motyw napojów, ale aż 11 kategorii, a w każdej z nich mnóstwo ciekawych propozycji zdjęć, które można wykorzystać do stworzenia nowoczesnej aranżacji kuchni.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wszystkie szkła wykonujemy na wymiar

Zdjęcie może być własne lub ze strony Adobe Stock. Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie i przygotowujemy wizualizację szkła.

Wycena

W celu otrzymania wyceny, prześlij potrzebne informacje.
W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

Wykonanie

Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

Projekt graficzny i zdjęcie

Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia ze zbiorów Adobe Stock.

Odbiór lub montaż

Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również usługę montażu.

Najważniejsze informacje

  • Grubość szkła. Grafiki wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne.
  • Float/ Optiwhite. Nadruk może być wykonany na szkle zwykłym lub Optiwhite. Ten drugi rodzaj będziemy sugerowali tam gdzie grafika ma dużo bieli lub jasnych odcieni. Różnica wynika z faktu, że na zwykłym szkle nadrukowanym jasnym kolorem lub bielą, widoczna jest lekko zielonkawa barwa szkła. Optiwhite ma ten efekt znacząco zredukowany.
  • Wycięcia i otwory. W szkle możemy wykonać otwory na gniazdka i inne wycięcia np parapet, geberit itd. Wycięcia są wykonywane na profesjonalnym centrum numerycznym. Na gniazdka wiercimy otwory i cały mechanizm gniazdka jest zdejmowany i ponownie montowany na szkle przez naszą ekipę.

Nasze realizacje

Szkło na ścianę może stanowić naprawdę atrakcyjną oraz oryginalną dekorację każdego wnętrza, tym bardziej, że do wyboru jest wiele ciekawych opcji. Bez wątpienia temat jakim są napoje podkreśla charakter pomieszczenia jakim jest kuchnia. Z pewnością będzie interesującą opcją dla wszystkich miłośników kawy, gdyż grafika z tym motywem wygląda niezwykle atrakcyjnie.
Zapraszamy do przejrzenia galerii naszych realizacji!

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.