Zaznacz stronę

Szkło w kuchni krajobrazy i lasy

Wiele osób planując wszelkie wyjazdy i wycieczki stara się, aby zawierały one między innymi oglądanie pięknych i naturalnych widoków. Jednak okazuje się, że wyjątkowymi krajobrazami można cieszyć się przez okrągły rok i to nawet nie wychodząc z własnego domu. Wystarczy, że znajdzie się w nim odpowiednia grafika na szkle.

Popularne motywy

Informacje dotyczące szkła

Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Nadruk na szkle z krajobrazem

Szklo W Kuchni Krakow Gory

Góry

Dobrze dobrany szklany panel może sprawić, że dzień będzie pełen inspiracji już od samego rana. Warto otaczać się rzeczami, które sprawiają, że czujemy się lepiej, a dekoracyjne szkło w kuchni to doskonały sposób na zatrzymanie na stałe ukochanego widoku.  Dla fanów górskich wędrówek mamy mamy całą galerię naszych realizacji z szkłem  w kuchni z widokiem na piękne szczyty. 

Galeria. Zobacz
Szklo W Kuchni Drzewa Las

Lasy

Każdy, kto docenia bliskość z naturą z pewnością doceni szklane panele kuchenne z nadrukiem przedstawiającym drzewa czy las. Nawet jeżeli na takim zdjęciu jest sporo szczegółów, to patrząc na nie łatwiej się wyciszyć i odstresować. Równocześnie należy pamiętać o tym, aby meble były raczej jednolite, w przeciwnym razie trudniej będzie uzyskać zamierzony efekt, czyli wnętrze, w którym większość osób czuje się spokojnie oraz komfortowo.

Galeria. Zobacz →
Szklo W Kuchni 1

Krajobrazy

Szkło w kuchni z pięknym krajobrazem to z pewnością dobry pomysł, można zamontować tego typu panele szklane również w łazience. Kanion, jezioro, wodospad czy czarno-biały pejzaż nadrukowany na szybę, mogą stać się wyjątkową dekoracją, która uprzyjemni kąpiel, golenie lub wykonywanie makijażu. W zależności od tego, jaki krajobraz znajduje się na ścianie, całe wnętrze nabiera unikalnego charakteru i przestrzennego wrażenia.

Galeria. Zobacz →

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Proces zakupu

Szkło w kuchni może mieć dowolny motyw, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia naszych Klientów. Cały proces zakupu jest bardzo prosty i można opisać go w czterech krokach:

 

  1. Wycena. W celu otrzymania wyceny, prześlij wymiary szkła.
  2. Wykonanie. Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).
  3. Projekt graficzny i zdjęcie. Do każdej realizacji przygotowujemy projekt grafiki. Bezpłatnie udostępniamy zdjęcia ze zbiorów Adobe Stock.
  4. Odbiór lub montaż. Gotowe szkło możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres. Zapewniamy również montaż.

Najważniejsze informacje

Szkło w kuchni, w łazience czy na drzwiach – niezależnie od miejsca, panele z grafiką dają bardzo duże możliwości w zakresie tworzenia niepowtarzalnego charakteru miejsca.  Dużym atutem jest łatwość w utrzymaniu czystości, a także funkcjonalność i odporność na uszkodzenia. Szkło z grafiką jest też ciekawą alternatywą dla klasycznych płytek.

Wyciecia W Szklanych Panelach

Otwory w szkle

Szkło cięte na wymiar

W szkle możemy wykonać otwory na gniazdka i inne wycięcia np. parapet, geberit. Wycięcia są wykonywane na profesjonalnym centrum numerycznym. Na gniazdka wiercimy otwory i cały mechanizm gniazdka jest zdejmowany i ponownie montowany na szkle przez naszą ekipę.

Od projektu do realizacji

Wybieraj z tysięcy wzorów

Dla naszych klientów udostępniamy zdjęcia z Adobe Stock.
Grafiki wykonujemy wyłącznie na szkle hartowanym grubości 4 lub 6 mm zależnie od wymiarów. Hartowanie sprawia, że szkło jest kilkukrotnie bardziej odporne na czynniki fizyczne. Nadruk może być wykonany na szkle zwykłym lub Optiwhite. Ten drugi rodzaj będziemy sugerowali tam gdzie grafika ma dużo bieli lub jasnych odcieni.

Projekt Panele Szklane Hartowane

Nasze realizacje

Szkło w kuchni z grafiką to doskonały pomysł, tylko jakie zdjęcie wybrać? Możliwości jest mnóstwo, lecz jeśli chciałbyś podczas robienia herbaty czy krojenia marchewki przenieść się na chwilę w zupełnie inną rzeczywistość, warto rozważyć zamówienie płyt szklanych z wyjątkowym krajobrazem lub panoramą. To czy będą przedstawiać monumentalne góry, spokojny las czy wzburzone morze uzależnione jest od osobistych upodobań i koncepcji na aranżację danego pomieszczenia.