Zaznacz stronę

Drzwi szklane na wymiar bez futryny

Drzwi szklane na wymiar są świetnym uzupełnieniem nowoczesnego stylu z którym bardzo dobrze się komponują. Jednak ich nienachlany charakter – szczególnie w przypadku drzwi bez futryny – sprawia, że świetnie wpasują się w niemal każdą aranżacje, zarówno w przestrzeni domowej, jak i publicznej.

Szklane drzwi bez ościeżnicy jako element aranżacji

Tego typu realizacje są wykonywane ze szkła hartowanego zazwyczaj grubości 8 mm lub 10 mm. Szkło może być bezbarwne, matowe, ale także np białe czy czarne lub z grafiką. Brak ościeżnicy sprawia, że drzwi mają lekki i minimalistyczny wygląd. Takie rozwiązanie stosuje się nie tylko w domach prywatnych. Drzwi szklane są bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym w instytucjach publicznych, biurach czy sklepach.

Warto zauważyć, że drzwi szklane na wymiar bez widocznej futryny mają wiele zalet.  Wpuszczają do pomieszczenia więcej światła dzięki czemu, mogą się świetnie sprawdzić np. jeśli w pomieszczeniu do którego prowadzą nie ma okna. Zastosowanie przezroczystej szyby pozwala także optycznie powiększyć przestrzeń. Ponadto dodatkowym atutem jest lekka bezpieczna konstrukcja oraz nowoczesny i uniwersalny wygląd.

Jak złożyć zamówienie?

Drzwi szklane na wymiar powstają według Państwa indywidualnych wytycznych. Aby złożyć zamówienie należy postępować według następujących kroków: 

1. W celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie potrzebnych informacji, tzn. rodzaj drzwi oraz wymiary. W razie posiadanego projektu prosimy o jego załączenie.

2.  Po akceptacji warunków cenowych umówimy  termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania szkła (odbiór lub dostawa).

3.  Drzwi można odebrać w siedzibie naszej firmy lub wybrać opcję dostawy. Możliwa też jest usługa montażu.

Wycena

Wykonanie

Dostawa

Dwuskrzydłowe drzwi bez futryny

Drzwi szklane na wymiar można podzielić na różne kategorie i podkategorie, dla których pewne cechy konstrukcyjne mogą być wspólne. Warto je znać by dokonać optymalnego wyboru do swojej aranżacji.

Możemy spotkać się również z drzwiami dwuskrzydłowymi bez futryny. Mimo, że wymagają nieco więcej miejsca, brak ościeżnicy nadaje im lekkości. To rozwiązanie dobre nie tylko do biur czy gabinetów, może stanowić np. efektowne wejście do salonu. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o drzwiach szklanych dwuskrzydłowych polecamy opcję „zobacz więcej”.

Nasze realizacje

Drzwi szklane na wymiar pozwalają wpuścić do pomieszczenia więcej światła. Szklane skrzydło bez futryny nie narzuca konkretnego stylu i łatwo wpasowuje się do każdej aranżacji. To jak efektownie wyglądają takie drzwi można zobaczyć na poniższych realizacjach.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.