Zaznacz stronę

Kraków – grafika na szkle.

Szkło z nadrukiem. Realizacje na terenie Krakowa i okolic.

Mojeszklo.pl wykonuje kompleksowe usługi szklarskie na terenie Krakowa i okolic. Zapewniamy fachowe doradztwo, jak również usługę profesjonalnego pomiaru i montażu. Realizujemy zlecenia w takich rejonach jak: Bronowice, Podgórze, Kurdwanów, Dąbie, Czyżyny, Kapelanka, jak również w pozostałych dzielnicach Krakowa. Szklane panele można też odebrać bezpośrednio z siedziby naszej firmy przy ulicy Mogislkiej 112 lub mogą zostać dostarczone przesyłką kurierską. Zachęcamy też do skorzystania z formularza wyceny, który pozwoli niezobowiązująco sprawdzić cenę.

Panele szklane Kraków. Usługa z pomiarem i montażem.

Jest wiele sposobów na wykończenie kuchennego wnętrza, ale my spróbujemy Państwa przekonać do szkła. Miejsce między blatem, a szafkami kiedyś było zarezerwowane dla płytek ceramicznych, dziś możliwości mamy dużo więcej.
U nas mogą Państwo zamówić wykonanie i montaż szkła z grafiką.  To modne rozwiązanie wygląda elegancko, a jego błyszcząca powierzchnia optycznie powiększa pomieszczenie. Szkło z nadrukiem pozwoli nam zaaranżować dowolną przestrzeń wykorzystując np. własne zdjęcie czy zdjęcie panoramy ulubionego miasta.

Panele szklane w Krakowie – realizacja zamówienia.

p

Masz pytanie? Jeśli planujesz zakup szklanych paneli, a chcesz dowiedzieć się o nich więcej sprawdź informację przed zakupem. Jeśli mimo to masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania zapraszamy do kontaktu.

Wybierz grafikę. Jeśli nie wiesz jaki wzór będzie pasował do Twojej kuchni stwórz wizualizacje online, dobierz swój kolor szafek i blatu oraz sprawdź proponowane przez nas grafiki lub wczytaj swoje zdjęcie. Dla naszych klientów udostępniamy zdjęcia z zasobów Adobe Stock (dawniej Fotolia).

l

Sprawdź cenę. Dokonaj szybkiej wyceny, a jeśli warunki Ci odpowiadają zamów szkło!

Realizacja zamówienia. Po zaakceptowaniu warunków cenowych umawiamy pomiar (dotyczy wersji z montażem) i przystępujemy do przygotowania szkła (możliwe sposoby realizacji: odbiór osobisty, dostawa, wysyłka kurierem, montaż).

Szkło z grafiką można bezpośrednio kleić do ściany tworząc w ten sposób panel ścienny, który będzie ciekawym elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Szkło można zastosować w kuchni i w łazience, sprawdzi się także w salonie i sypialni nadając wnętrzu indywidualny i oryginalny charakter.
Okazuje się, że to nowoczesne rozwiązanie może stać się nieoczekiwaną odpowiedzią na pytanie ,,co na ścianę zamiast płytek?”. Szklane panele są odporne na wilgoć i wysokie temperatury, co wpływa na możliwości ich wykorzystania. Co więcej, w przeciwieństwie do płytek nie posiadają fug, które mogę gromadzić zabrudzenia. Warto też zwrócić uwagę na lśniącą powierzchnię takiego panelu, która fantastycznie prezentuje się odbijając światło. To pozwala nie tylko optycznie powiększyć przestrzeń, ale także wydobyć głębie kolorów z nadrukowanej na szkle grafiki. Mimo, że może wydawać się, że szklane panele będą najlepiej sprawdzać się w nowoczesnych wnętrzach, to przy wyborze odpowiedniej grafiki, mogą stać się ciekawym elementem ożywiającym bardziej klasyczną aranżację.

Jeśli chcesz zamówić szklane panele w dobrej cenie z realizacją na terenie Krakowa – skorzystaj z naszej oferty!

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.