Zaznacz stronę

Szklane panele z grafiką.

Ciekawym zastosowaniem szkła w dekoracji pomieszczeń jest szkło z grafiką czyli szkło z dowolnym nadrukiem. Dzięki temu możemy tworzyć nowoczesne i indywidualne wnętrza.

W naszych projektach wykorzystujemy szkło z podwójnym nadrukiem UV dodatkowo zabezpieczone specjalną warstwą.

q

Uwaga unikaj szkła podklejanego folią mającego bardzo małą trwałość i niską jakość reprodukcji barw.

  • Dzięki naszemu nadrukowi otrzymujecie Państwo najwyższej jakości obrazy fotograficzne, które możecie wykorzystać przy tworzeniu niepowtarzalnych wnętrz. Możliwe jest nałożenie dowolnego nadruku na szkła o różnych grubościach.
  • Szkło z grafiką może być hartowane, a to umożliwia bardzo szerokie jego zastosowanie w budownictwie i architekturze wnętrz. Można je wykorzystać na wielesposobów.

  By sprawdzić jakie aranżacje można stworzyć wykorzystując szkło z grafiką zapraszamy do przejścia do galerii naszych realizacji. Podział na kategorie ułatwia odnalezienie interesującej tematyki. Wybór jest naprawdę duży, dzięki czemu można dopasować odpowiednią grafikę do każdego wnętrza.

Panele szklane do kuchni

Nowoczesna kuchnia to najlepszy przykład gdzie szkło wyparło tradycyjne flizy. Bogactwo możliwości jakie dają panele szklane z grafiką umożliwia stworzenie własnego wnętrza. Grafiki mogą być delikatne prawie niezauważalne, ale panel szklany może być w kuchni głównym elementem, który zwraca uwagę. Poniżej prezentujemy kilka wybranych wzorów z naszych realizacji.

Panele szklane do łazienki

Nasze panele szklane coraz częściej stają się dekorem używanym także w łazienkach. Mogą to być piękne widoki, które umilą nam leżenie w wannie, albo też ściana prysznica dodająca energii każdego poranka. Wystarczy czasem dodać tylko na części ściany szkło z grafiką aby cała łazienka nabrała niesamowitego klimatu.

Panele szklane inne zastosowania

Szklane panele to nie tylko nowoczesna kuchnia czy łazienka. Takie rozwiązanie jest też wykorzystywane w szafach przesuwnych czy drzwiach szklanych. Grafika może także nadać charakter recepcji czy zmienić wygląd biura.

Szkło z grafiką może także być użyte do produkcji unikalnych blatów szklanych i innych ozdobnych elementów ze szkła.

p

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu – poprzez kontakt tutaj lub telefonicznie 788 83 83 88.

Próbki szkieł z grafiką do zobaczenia w naszym biurze w Krakowie – ul. Mogilska 112.

l

Każde zlecenie rozpoczynamy od wyceny. Kliknij i skorzystaj z naszego formularza.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub poznać cenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.