Ciekawym zastosowaniem szkła w dekoracji pomieszczeń jest szkło z grafiką czyli szkło z dowolnym nadrukiem. Dzięki temu możemy tworzyć nowoczesne i indywidualne wnętrza.

W naszych projektach wykorzystujemy szkło z podwójnym nadrukiem UV dodatkowo zabezpieczone specjalną warstwą. Uwaga unikaj szkła podklejanego folią mającego bardzo małą trwałość i niską jakość reprodukcji barw.

Dzięki naszemu nadrukowi otrzymujecie Państwo najwyższej jakości obrazy fotograficzne, które możecie wykorzystać przy tworzeniu niepowtarzalnych wnętrz. Możliwe jest nałożenie dowolnego nadruku na szkła o różnych grubościach.

Szkło z grafiką może być hartowane, a to umożliwia bardzo szerokie jego zastosowanie w budownictwie i architekturze wnętrz. Można je wykorzystać na kilka sposobów…

Panele szklane do kuchni

Nowoczesna kuchnia to najlepszy przykład gdzie szkło wyparło tradycyjne flizy. Bogactwo możliwości jakie dają panele szklane z grafiką umożliwia stworzenie własnego wnętrza. Grafiki mogą być delikatne prawie niezauważalne, ale panel szklany może być w kuchni głównym elementem, który zwraca uwagę. Poniżej prezentujemy kilka wybranych wzorów z naszych realizacji.

Panele szklane do łazienki

Nasze panele szklane coraz częściej stają się dekorem używanym także w łazienkach. Mogą to być piękne widoki, które umilą nam leżenie w wannie, albo też ściana prysznica dodająca energii każdego poranka. Wystarczy czasem dodać tylko na części ściany szkło z grafiką aby cała łazienka nabrała niesamowitego klimatu.

Panele szklane inne zastosowania

Szklane panele to nie tylko nowoczesna kuchnia czy łazienka. Takie rozwiązanie jest też wykorzystywane w szafach przesuwnych czy drzwiach szklanych. Grafika może także nadać charakter recepcji czy zmienić wygląd biura.

Szkło z grafiką może także być użyte do produkcji unikalnych blatów szklanych i innych ozdobnych elementów ze szkła.

 

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu – poprzez kontakt tutaj lub telefonicznie 788 83 83 88.

Próbki szkieł z grafiką do zobaczenia w naszym biurze w Krakowie – ul. Mogilska 112.

Każde zlecenie rozpoczynamy od wyceny. Kliknij i skorzystaj z naszego formularza.