Zaznacz stronę

Jesteś na starej wersji naszej strony

Zapraszamy na nową stronę!

Lustro 3D – Lustro z podświetleniem diodowym. Dzięki odpowiedniej konstrukcji osiągnięto bardzo efektowną iluzję „głębi”. Lustro można powiesić w pionie i poziomie. Wymiary:

  • 49 x 49 cm – 470 zł
  • 79 x 65 cm – 620 zł

Jednym z najpopularniejszych dekoracyjnych oświetleń lustra jest stworzenie dookoła poświaty. Zazwyczaj w takim przypadku my wykonujemy samo lustro, a osoba na miejscu przygotowuje oświetlenie. Aby je wykonać do ściany wystarczy zamontować płytę gipsowo-kartonową, otoczyć ją po bocznej krawędzi paskiem ledowym i podpiąć oświetlenie pod włącznik. Następnie pozostaje już montaż lustra szerszego z każdej strony o około 3-4 cm.

W naszej ofercie posiadamy też lustra gotowe z oświetleniem w różnych kształtach. Poniżej kilka najpopularniejszych modeli.

Marseille – Lustro w aluminiowej obudowie Alucover DV z matowanym poziomym pasem, podświetlonym diodami LED. Obudowa zapewnia odpowiednią ochronę obwodów elektrycznych (klasa szczelności IP 54), dzięki czemu lustro może być bezpiecznie używane w łazienkach. Dostępne wymiary:

  • 70 x 60 cm – 580 zł
  • 100 x 60 cm – 700 zł

Lyon – Lustro owalne z wymatowanym obwodowo pasem podświetlanym diodami LED. Możliwość powieszenia w pionie lub poziomie. Wymiar 85 x 65 cm. Cena – 570 zł.

 

 

Lustro Paris z przyklejoną podświetlaną półką z grubego szkła o polerowanych krawędziach. U góry pas matowy podświetlany świetlówką. Wymiar 100 x 70 cm. Cena 980 zł

Bordeaux – Lustro w ramie z MDF. Pomiędzy lustrem a ramą zaprojektowano dystans o głębokości 40 mm. Diody LED umieszczone z tyłu za lustrem podświetlają wewnętrzną część ramy pomalowanej na biało, dając mocne rozproszone oświetlenie pośrednie. Dostępne kolory ramy: biała i wenge. Dostępne wymiary:

  • 65 x 65 cm biały – 1010 zł
  • 65 x 65 cm wenge – 1700 zł
  • 90 x 80 cm biały – 1380 zł
  • 90 x 80 cm wenge – 2050 zł

Wszystkie lustra możemy wykonać w dowolnym wymiarze. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub jeśli znasz wymiary i chcesz poznać cenę lustra to przejdź od razu do wyceny.