Zaznacz stronę

Lustro postarzane w hotelu w Centrum Krakowa

30 stycznia, 2024

Wyzywania przy projektowaniu holu

Realizacja czterogwiazdkowego hotelu w centrum Krakowa to było moje marzenie, ale też nie lada wyzwanie. Ta czterokondygnacyjna zabytkowa kamienica, której ściany, podłoga /a czasem jej brak/ oraz sufity nie trzymają żadnych kątów i „kładą się” w każdy możliwy sposób. W tak mało sprzyjających warunkach dobrnęliśmy prawie do końca, na deser zostawiając sobie sobie najbardziej reprezentatywną część recepcji oraz lobby do wykończenia. Pierwsze pomieszczenie od wejścia-recepcja- było wąskie i nieustawne z uwagi na jedną uciekającą pod skosem ścianę, która je wizualnie dodatkowo uszkadzała. Pomysł ściany z luster szerokiej na 5 metrów i wysokiej na 4 metry wzbudzała mieszane uczucia, ale inwestor zaufał mi również w tym temacie i to był strzał w dziesiątkę.

Od początku byłam przekonana do zastosowania lustra na skośnej ścianie, aby optycznie powiększyć to pomieszczenie, zgubić nieprzyjemną krzywiznę oraz dodać mu sznytu.

Pomysł ściany z luster szerokiej na 5 metrów i wysokiej na 4 metry wzbudzała mieszane uczucia, ale inwestor zaufał mi również w tym temacie i to był strzał w dziesiątkę.

Lustro Postarzane W Holu
Hotel Krupnicza Hol
Lustro Antyczne Srebrne W Hotelu

Wykorzystanie lustra antycznego

Aby nie było nudno i banalnie przewidziałam podział na tafle z uwzględnieniem środkowej części z lustrem srebrnym oraz marginesy z lustra antycznego, a wszystko połączone z pomocą dekoracyjnych szlifów, które pięknie odbijają światło. Lustro antyczne świetnie koresponduje z marmurem i czarno-złotym spiekiem a także w połączeniu z wykończeniem szlifu podbija charakter wnętrza-emanuje subtelnym urokiem minionych epok. Montaż nie był łatwy, ale mądrze logistycznie podzielony na etapy przebiegł perfekcyjnie. Efekt zachwycający!!! Zdjęcia niestety nie oddają w pełni uroku, zapraszam w odwiedziny gdy będziecie Państwo niedaleko-Krupnicza 30 😉

Produkty Mojeszkło wykorzystane w projekcie:

Lustro Srebrne Na Wymiar

Lustro na wymiar

Duże srebrne lustro wykonane na wymiar

Wyceń

Antyczne Lustra Oferta

Lustra antyczne

W projekcie wykorzystano lustro o wzorze M09s.

Sprawdź

Lustra w łazienkach

W łazience ogólnodostępnej wklejone i podświetlone idealnie dopełnia spieki w wysokim połysku.

Lazienka Hotelowa Z Lustrem
Aranzacja Lazienki Hotelowej
Lustro W Lazience Hotelowej
Mojeszklo Lokalizacja Krakow

Realizacja: Hotel Krupnicza 30
Adres: Krupnicza 30, 31-123 Kraków
Strona internetowa: https://www.larishotels.com/hotel-krupnicza-30

Zobacz podobne: LustraHolŁazienka
Projekteria Logo
Autorem projektu jest: Projekteria

ZAKRES DZIAŁANIA: projekty koncepcyjne, wykonawcze, home staging i konsultacje projektowe.

O SOBIE: Indywidualne podejście, spójność, funkcjonalność – to trzy filary, na których opieram projekty. Tworzę wnętrza, które nie tylko zachwycają estetyką, lecz także idealnie wpisują się w Wasze potrzeby i styl życia.